Tegelikult on nii, et ühel rattapoel jääb pidevalt asju “üle”. Läbi aastate koguneb lattu terve hulk väga häid rattaid ja muud head-paremat. Asjal, kui sellisel pole miskit viga – lihtsalt tema hooaeg on aegunud. Anname need üliheade hindadega ära. Enamus on uhiuued, sekka mõni eriti väärtuslik vähekasutatud eksemplar.

Tule vaata, veendu ise ning võta ja vii mõni koju! Põhilise info leiad pildile klikkides. Lisainfot jagame hea meelega nii Tallinna, kui Tartu poes kohapeal.

NB! Lisaks laoratastele ja soodsatele kiivritele / kingadele anname soodsamalt kui kunagi varem ära ka meie endi kasutuses olnud rattad. NB! Altpoolt leiad ka Eesti MTB koondise sõitjate kasutuses olnud rattaid, mis läbinud täieliku hoolduse ning mis on äärmiselt heas seisukorras.

(last update: 27. august 2019)

Jalgrattad

Selles rubriigis leiate nii uusi, kui kontrollitud kasutatud rattaid nii meilt endilt, meie klientidelt, kui Eesti koondise ratturitelt. Info uueneb pidevalt!

 

Kiivrid

Soodushindadega kiivrite info on pidevas muutumises. Tasub astuda läbi!

 

Kingad

Soodushindadega rattakingade info on pidevas muutumises. Kõik värvid ja mudelid pole kindlasti alati galeriis. Tasub astuda läbi!

 

MUU

Siit rubriigist leiab teinekord… mida iganes… :)

NB! Kui otsid kasutatud, kuid heas korras ratast (või midagi lisavarustusest) – alati tasub küsida, sest olukord muutub pidevalt. Palun helista või saada küsimus: vo2 (at) vo2.ee