fbpx
MTB KoondisSulevSündmusedToetame

Markus Pajur võtab fookusesse maanteesõidu

Markus Pajur: „Peale kõiki neid toredaid aastaid maastikurattaspordile keskendumist, olen otsutanud suunata oma fookuse maanteesõidu peale. Tunnen, et maastikul pole minu jaoks hetkel võimalik liikuda edasi nii, kuidas vaja.

Kindlasti ei jäta ma maastikusõitu täielikult, kuid eesmärgid edasiseks on seotud maanteega. Maastikul sõites jätkan ma Specialized’ga. Mul on selle üle hea meel ja loodan, et ka meie suhtlus Suleviga jätkub samal tasemel, mis enne!”

Sulev Lipp: „Markus tuli meie juurde esmakordselt aastal 2014 pärast Pärnus toimunud XCO EMV-d, kus Markus M14-klassi kuldmedali võitis. Alates sellest ajast oleme teinud tihedat koostööd ja selle 5 aastaga on väiksest poisist kasvanud tugev noor mees.

Oleme käinud koos võistlustel, koos võitnud ja koos ka kaotanud. Kuid kindlasti rohkem võitnud – esimesena meenub Markuse esimene UCI-kategooria võit Rootsis 2017 aastal. Lisaks lugematu arv kuldmedaleid Eesti meistrivõistlustelt. Aga peale võistlustel osalemise oleme ka teistel tasanditel koos nö maailma asju arutanud ja otsuseid teinud. Markuse siirdumisega maanteele meie koostöö kindlasti jätkub, kuigi rahulikumalt, kui varem. Maastikusõitu Markus kindlasti ei jäta ja selles oleme tugevad partnerid edasi. Markusega on olnud igati tore koos areneda, temal ratturina ja meil teamina.

Ma soovin Markusele kõikvõimalikke kordaminekuid ja õnnestumisi edaspidiseks ning olen kindel, et näeme teada veel metsas võitude peale sõitmas.”