fbpx
RattapoodSündmused

EVOC kottide partnerid Eestis

(Sulev): „2016 aastal oli ABSA Cape-Epicu korraldajal EVOC’ga tehtud deal, et iga osaleja saab oma asjade etapilt etapile vedamiseks korraliku reisikohvri ning pärast saab selle kohvri ka endale koju viia. See kohver, täna siis 8 aastat vana, on meie peres olnud kasutusel sellest ajast saadik igal suuremal reisil.

Nüüd mõnda aega aeg tagasi pöördus meie poole üks hea klient (küllap ta ise tunneb ära, et kes ta on 😁) ning küsis, et kas me teaks, kust saab EVOC’i maanteeratta kohvrit. Hakkasime uurima ning tõepoolest – suure Saksa tootja kodulehel ei olnud „Estonia“ all ühtegi partnerit.

Fast forward ning täna on EVOC meie valikus täielikult esindatud. Kõrgelt hinnatud on nende Road Bag Pro, mis on mitmete profitiimide kasutuses ning mille alles hiljuti hindas Bikeradar maailma parimaks rattakohvriks. Iva on selles, et kaasaegsetel maanteeratastel jooksevad kaablid „seest“ ning ei ole võimalik lenksu vabalt lahti võtta ning alla väänates tavalisse rattakasti mahutada.

Aga meile endalegi oli üllatuseks, et EVOC tähendab ka kvaliteetseid transpordilahendusi fotograafidele, rattaga linnas liiklejatele, rattaga matkajatele, lumes-mägedes liikujatele ja nii edasi.

Meil endal on ABSA Cape Epicu päevilt väga eredad ja head mälestused ning igal korral, kui kuhugi minek ning reisikohvriks on seesama vana EVOC World Traveller, tuleb Lõuna-Aafrika seiklus meelde.“

#evocsport😎