fbpx
RattapoodSündmused

Oleme kolinud ja oleme avatud!

11 aastat on pikk aeg, aga Vabaõhumuuseumi teel möödus see lennates. Tegelikult tunneme end sama noorena – justkui eile oleksime oma hobi äriks pööranud ja Specialized’i rattaid müüma hakanud.

Aga fakt on fakt – aeg on läinud edasi, ruumid jäid meile kitsaks ning omamoodi ka vanaks. Vajasime värskust, suurust ja paremat asukohta – ehk peale Lääne-Tallinna inimeste oleme lähedal nüüd ka Kesklinna, Pirita, Viimsi ja Peetri ning Jüri kandi elanikele. Samuti välismaalastele, kes tulevad lennujaamast ning last but not least – lähedal oleme ka tulevasele Rail Baltic’u pea-jaamale Ülemistel.

Seega alates Septembrist 2022 asume uues, moodsas, kesklinnast 5 minuti tee kaugusel asuvas Avala ärilinnakus, täpse aadressiga Veskiposti 2/1, postiindeksiga 10138. Meie kasutuses on üle 350m2 kvaliteetset pinda koos suure rattahooldusalaga, eraldi suur ruum on BikeFit’iks ning olemas on ladu, et saaksime vajadusel Teie ratta enda juurde talveks hoiule võtta.

Telefoni number on sama ehk 6780300. Emailid ja koduleht on sama ehk vo2@vo2.ee kehtib endiselt ning blogi aadressil www.vo2.ee ning pood aadressil www.vo2bikeshop.ee toimivad nii nagu enne.

Tulge külla! Teeme Teile tervituseks ühe kvaliteetse espresso!

Heade soovidega,
Sulev & Erki