fbpx

/Kui Sul on huvi Rocket Espresso vastu – kirjuta oma soovist vo2 (at) vo2 (punkt) ee. Täname!/

Ühena esimestest kulutustest, mis me oma poe loomise algusjärgus endale lubasime, oli korralik kohvimasin. Tänaseks oleme astunud järgmise sammu.

Kohvikultuur ja rattakultuur käivad kokku. On kokku käinud väga pikka aega. See on nagu traditsioon, et enne rattaga sõitmist tuleb üks hea kvaliteetne espresso juua. Või kahe-kolmetunnise sõidu järel üks väike kohvipeatus teha. Kõik teavad seda ja teevad nii, sest see on mõnus.

Rocket Espresso – see nimi ei ole rattainimesele tundmatu. Vähemalt ei tohiks olla. Väidetavalt on Rocket Espresso masin kodus ca 160-l World Touri profiratturil.

Mina hakkasin nende vastu huvi tundma juba mitu aastat tagasi. Lõpuks, kui olin nendega kontakti saanud, leppisin kokku külastuse nende tehases Milano lähistel. Tänaseks olen nendega väga headeks tuttavateks saanud.

Äärmiselt lahedad tüübid. Üks asutajatest – Andrew Meo – on endine rattur (ka praegune rattur, kuid kunagi sõitis lihtsalt pisut kiiremini). Kõhetu tüüp, kes ei lase päevagi mööda ilma, et tiiru rattasadulas teeks. Karta on, et mäest liigub selline kõhetu kuju üles aukartustäratavalt kiirelt!

Andrew Meo, Rocket Espresso üks asutajatest

Alates 1. jaanurist 2019 oleme Rocket Espresso esindajad Eestis ja levitame hea meelega kohvikultuuri laiemalt.

Ahjaa – käesoleva aasta algusest alustame ka VO2 ShopTalk sarjaga. Vaata esimesest osast, miks on ise parem kohvitegemisega vaeva näha kui lihtsalt nuppu vajutada:

PS: Lisan ka galerii tehase külastusest. Mulle meeldis näha, et arendustöö tehakse kohapeal. Mulle meeldis, et kõik masinad testitakse reaalselt enne väljasaatmist. Mulle meeldis, et viimasel “liinil” puhastatakse masinad ka sõrmejälgedest piinliku täpsusega.

Kontoripoolepealt meeldis, et kõik kohad olid rattatemaatikat täis. Andrew avas ühe suure kapiukse ja seal oli hunnikute viisi proffide allkirjastatud särke. “Ükskord peab väikse näituse tegema”, naeris Andrew.