fbpx
RattapoodSündmused

Tatar x rattajutud: kuidas valmistuda rattahooajaks

𝐇𝐞𝐢, 𝐫𝐚𝐭𝐭𝐚𝐬𝐨̃𝐛𝐫𝐚𝐝 𝐣𝐚 -𝐞𝐧𝐭𝐮𝐬𝐢𝐚𝐬𝐭𝐢𝐝!

Kas tunned juba, kuidas sõrmed lenksu järele sügelevad? Ootad juba esimesi rattasõite, aga pole kindel kuidas hooaega alustada?

Tule ja liitu üritusega “tatar x rattajutud: kuidas valmistuda rattahooajaks” ja võid kindel olla, et sinu kevadhooaeg algab ladusalt.

𝑀𝑖𝑙𝑙𝑎𝑙? 𝟐𝟏.𝐦𝐚̈𝐫𝐭𝐬 𝐤𝐞𝐥𝐥 𝟏𝟖:𝟎𝟎
𝐾𝑢𝑠? 𝐕𝐎𝟐𝐂𝐲𝐜𝐋𝐚𝐛𝐢𝐬, 𝐕𝐞𝐬𝐤𝐢𝐩𝐨𝐬𝐭 𝟐/𝟏 (rattaga parkimine tasuta. autoga ka)

See üritus on mõeldud kõigile, kes 𝐚𝐫𝐦𝐚𝐬𝐭𝐚𝐯𝐚𝐝 𝐫𝐚𝐭𝐭𝐚𝐬𝐨̃𝐢𝐭𝐮, olenemata tasemest. Arutleme oluliste teemade üle, et muuta sinu rattahooaja algus sujuvaks ja nauditavaks.

𝑀𝑖𝑑𝑎 𝑜𝑜𝑑𝑎𝑡𝑎?
– Tehniline pool: jagame asjatundlikke nõuandeid, et saaksid oma jalgratta sõiduvalmis seada.
– Riietumine hektiliste ilmadega: kuidas valida õiged riided, et trennis ei oleks liiga külm ega palav
– Treeningutega alustamine: kuidas alustada rattasõiduga (peale pikemat pausi või üldse esmakordselt), kuidas planeerida kevadisi treeninguid
– Grupisõidud: kellele, kus, millal ja kuidas

Lisaks räägitule on kõikidel osalejatel võimalik esitada küsimusi, avaldada arvamust ja aktiivselt kaasa rääkida. Soovime, et iga osaleja lahkuks ürituselt uute teamistega ning inspireeritult.

𝑂𝑠𝑎𝑙𝑢𝑠𝑝𝑎𝑛𝑢𝑠: 5€ (sisaldab jooki ja väikest snäkki)

Ära jäta kasutamata võimalust ühineda meiega juba järgmisel neljapäeval.

Kes ma üldse olen selline?
Kui sa mind veel ei tea, siis: Tere, mina olen Ann-Christine. Ma olen täielik jalgrattafanaatik ja instagramis tuntud ka kui @tatrapuder. Minu teekond jalgrattasõidumaailmas algas 2019.aasta kevadel, see on olnud täiesti pöörane sõit täis õppimist, arenemist, vigasid ja saavutusi, kuid mis kõige tähtsam – minus on kustumatu kirg rattaspordi vastu.
Alates esimestest sisetreeningutest kuni meistritiilini, olen ma pühendunud olnud nii enda oskuste arendamisele kui ka rattakogukonna toetamisele. Olen õppinud oma teekonnal nii mõndagi ning soovin jagada oma kirge ja teadmisi teiega, sest just esimestel aastatel tundsin end suuresti üksinda ja natuke totuna rattamaailmas.
Lisaks oma erilisele spordikirele olen kehakultuuri haridusega, seega ei ole kõik minu teadmised ainult kogemusele tuginevad, vaid ka teoreetiliselt omandatud.

Kohtumiseni!