fbpx

Kes on Iiris?

Kui Sa veel ei tea, siis Iiris Õunmaa on üks tubli noor tütarlaps, kes sõidab kiiresti maastikurattaga. Sõidab ka maanteerattaga (teame, sest oleme käinud koos Iirisega laagris), kuid eriala on tal siiski MTB. Iiris on kiire, kuid mis meile eriliselt meeldib – Iiris on osav ka. Iiris on 2015 aasta juuniorite meister XCO krossis ja peale selle veel Eesti meister ka cyclokrossis. Iiris oli juuniorite MM-il XCO-s 19. eelmisel aastal!

Mis on Saare?

Saare ehk Saaremaa Delifood OÜ on kindlasti tuttav oma ülimaitsvate kohukeste poolepealt, kuid kindlasti mitte ainult. Alustasid nad tõesti kohukestega, kuid nüüd on neil juba 7 erinevat segmenti. Järgmine kord, kui poes riiuli ees seisate – võtke sealt näiteks prooviks Saare maitsestamata jogurt – valgurikas, eriti hea ja kvaliteetne ja sobilik pärast rattasõitu. Meie absoluutne lemmik! (kohukeste kõrval muidugi).

Mis ühendab Iirist Saare’t ja meid?

Peale selle, et me kõik oleme väiksed, aga tublid – ühendab see, et panime Saare’ga seljad kokku ning püüame teha nii, et Iirisel varustuse taha ei jääks algaval hooajal midagi. Iiris hakkab maanteel sõitma Specialized Ruby’ga, jalas S-Works maanteekingad ja peas S-Works Evade kiiver; metsas hakkab Iiris sõitma Fate Expert’ga, jalas S-Works XCO MTB kingad ning peas S-Works Prevail kiiver. Kõik on women-specific ehk spetsiaalselt naistele disainitud ja välja töötatud. Mis sadulat, rehve, grippe jne jne hakkab Iiris kasutama – sellest kõigest jõuame veel rääkida. Täna, 19. veebruaril 2016 käisid Siiri ja Tarmo Saare Foods’st koos Iirisega meil külas ning andsime üle kogu varustuse ehk kingad, kiivrid, rattad.
Soovime, et Iirisel läheks hooaeg korda ja mis kohtadest ja tulemustest veel olulisem – et rattaga sõites naeratus näol oleks. Anname oma panuse, et oleks :)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.