fbpx
Rattapood

Uus toode: TailWind rattakotid

Sulev: „Minust on saanud tõeline linna-rattanduse „advocate“. Tegelikult olen ma seda ikka pikka aega olnud, kuid seoses elektrirataste arenguga, on see saanud päriselt hoo sisse. Vanasti oli ikka ja jälle probleem „nahk märg“ tööle jõudmisega ning igal hommikul tööle jõudes dushi alt läbi käia… selleks olen ma liiga laisk (eraldi set riideid kaasa jne).

Kuid kaasaegsed elektrirattad on seda kõike muutnud ning täna olen ise ühe korraliku Vado 5.0’i omanik. Aga mitte sellest ei tahtnud ma praegu rääkida. Vaid hoopis sellest rattakotist. Miks? Sest see on väga tähtis!

Isegi, kui e-ratas liigub ütlemata kergelt ja nobedalt ning ilma higistamata tööle jõudmine pole üldse enam probleem – siis probleem on seljakotiga läpaka, märkmiku ning muu kola vedamine. Esiteks – see on ebamugav. Teiseks, kui muidu pole palav, siis selg seljakoti alune on ikka märg lõpuks. Kolmandaks – vabalt end rattaseljas tunda ja kiirelt läbi linna tuhiseda – sellest paremat tunnet pole.

Spetsiaalselt linnaratastele loodud TailWind rattakotid on lõpuks kohal. Ootasin neid eelmisest sügisest ja tean, et neid disainiti kaua. Pealtnäha on tegemist lihtsa asjaga, aga tegelikult on üksjagu kriteeriume, mis otsustavad, kas see läheb päriselt ka käiku või mitte. Tailwind on rattakott, mis sobib igale pakiraamile (ülilihtne ja nutikas kinnitussüsteem), kotil on eraldi läpaka hoidmise koht, ta on parajalt suur (mahutab kokku 17L) ning ta on veekindel. Olemas nii musta värvi (koos helkurribadega), kui neoonkollasena. Käib nii paremale, kui vasakule poole (saadaval loomulikult ka ühe poole kaupa ehk ei pea kahte võtma).

Last but not least – selline minimalistlik kott näeb lihtsalt hea välja. Peatselt ka minu rattal“. Sõidame rattaga. Mitte ainult trennis, vaid ka linnas ja teeme sellega head nii endale kui keskonnale.

#rideyourbike