Rattapood

VO2 PickUp 2019: tuleme järgi, hooldame. Toome tagasi ka.

Kas Sa tahaksid, et Sinu ratas oleks kevadel 100% sõiduvalmis? Me usume, et Sul ei oleks selle vastu midagi.

Eelmise aasta alguses tulime välja teenusega VO2 PickUp, mis osutus üllatavalt populaarseks! Hea meel on teada anda, et ka 2019 aastal teeme sama!

Me oleme valmis tulema, Sinu ratta peale võtma, ära hooldama ning ka tagasi tooma.

Mõte seda teenusena pakkuda, kasvas välja elust enesest. Paljud meie sõbrad / kliendid küsisid, et kas oleks võimalik “läbi tulla”…? Aega on vähe ja oma tööde-tegemistega ollakse hõivatud. Oleme loomulikult seda teinud ja kõik on toiminud. Aga miks mitte sellest välja arendada korralik süsteem? Mõtlesime selle asja korralikult läbi ning lõime VO2 PickUp teenuse.

“Üks ots” (ehk ratta toomine hooldusesse) lisab ratta hooldusarvele 9,90€. Kui soovite, toome ratta ka koju tagasi ja see siis vastavalt kaks korda 9,90€. Aga kui sooviksite ise järgi tulla, siis see on samuti võimalik. NB! Kui peres on mitmeid rattaid, siis number sellest ei muutu. Kõik võtame kaasa ja hooldame ära. Ikka 9,90€. Oleme otsustanud, et VO2PickUp toimub kuni 31. märtsini. Nii, et ärge jätke hiljapeale!

Ühesõnaga tee nii: palun võta meiega ühendust. Kirjuta kiri ja saada meile või lihtsalt helista 6780 300. Lepime kokku konkreetse aja ja tuleme Sinu ratastele järgi.

Soovime, et kevadel oleks Sul hea ja mugav võtta ratas, minna ja nautida rattasõitu.

See on kõige tähtsam.

Päikselist talveilma soovides,

Sulev Lipp & Erki Kukk

 

 

 

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.