fbpx

UPDATE:

Täname kõiki, kes võtsid vaevaks ja tulid hoolimata jahedast (aga ilusast) sügisilmast hoolimata rattaid testima. Meile tundus, et jäite rahule. Meie igaljuhul jäime.

Täname loomulikult ka Specialized Nordic’t!
Järgmine aasta jälle!


Tule rattaga sõitma!

Jah, taaskord kutsume endale appi Specialized Nordic teami, et koos korraldada kaks suurepärast üritust – TEST THE BEST 2018.

Justnimelt – 2018. Nimelt on just järgmise aasta rataste rivis mitmeid uusi mudeleid, mis Sind tõenäoliselt huvitavad. Näiteks kui Sind rohkem kisub maanteele, siis uus Tarmac peaks Sulle huvi pakkuma. Uus Tarmac sai palju kergem ja pealegi aerodünaamilisem, kui kunagi varem. Peter Sagan on sellega juba jõudnud maailmameistriks tulla. Testimiseks ongi meil justnimelt S-Works versioon. Uue Tarmacuga oleme isegi sõitnud vaid korra – kirjutasime sellest siin.

Või kui tunned end paremini kitsal metsarajal, siis cross-country lipulaev Epic kindlasti tasub proovimist. Uus raam, uued “ajud” – kõike seda tuleb endal tunnetada. Sam Gaze tänavuaastase U23 maailmameistrina ja Jaroslav Kulhavy näitasid septembris Austraalia MM-il, et uus Epic on väga kiire ratas, kuid Sa peaksid seda ikka ise proovima.

Nende kahe mudeliga meie rivi ei piirdu. Kaasas on veel uus Epic HT, Roubaix, Venge, Camber, paar Levo.

Seega tule kohale, seadistame ratta Sinu järgi ning mine proovi.

Kuhu ja millal tulla:

21. oktoober, laupäeval – Tallinn, Tähetorni / Harku parkla, kell 13.00-17.00

22. oktoober, pühapäeval – Tallinn, Pirita (velotreki vastas), kell 11.00-15.00

NB!

1. Kohtade arv on piiratud! Palun saada email osalemise sooviga vo2@vo2.ee. Pane palun kirja, ka see, et kas plaanid osaleda laupäeval või pühapäeval.

2. Palun tule rattariietes ja võta kaasa oma pedaalid ja sõidukingad! Ära unusta kiivrit!

3. Palun võta kaasa ID.

Ootame!

Sulev Lipp & Erki Kukk

 

PS – saatsime selle kutse laiali ka emailiga. Kui Sa seda ei saanud, kuid oled huvitatud meie blogist edaspidi, siis klõpsa siia.

PPS – väike meenutus – esimene “Test the Best” üritus toimus meil juba 5 aastat tagasi :)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.