fbpx
RattapoodTehnika

Üle antud: S-Works Roubaix – Sagan Collection

Soovime mugavaid ja kiireid kilomeetreid!

Ilusad ilmad kestavad! Möödunud nädalal andis Vova üle ühe suhteliselt erilise maanteeratta. Tegemist on taaskord limiteeritud seeria rattaga, Põhjamaadesse jõudis neid 3 tk ning meile üks neist: S-Works Roubaix – Sagan Collection. Ratas, mille Vova üle andis on suuruses 56. 

Ratta värv on Black Tint/Chameleon, mis siseruumides paistab rohkem sinisemana, päikesevalguses lillakates toonides. Groupset on Dura-Ace Di2 koos kahepoolse powermeetriga, ülekanneteks ees 50/34 (natukeväiksem, kui Tarmacul) ning taga 11/30. Erlised on custom musta värvi S-Works Cotton rehvid, mis on 28mm laiused (tavapäraselt kollase äärega), custom lenksupael ning custom Sagan Edition S-Works Romin EVO sadul ning täiesti uued Roval Rapide CLX tipp-jooksud. Lisaks veel loomulikult lukustatav Futureshock 2.0, CeramicSpeed’i laagrid ja litrid. 

Peter Sagan on võitnud Paris-Roubaix’i 2018 aastal, Specialized Roubaix’ga on võidetud see legendaarne võidusõit mitmel korral (Tom Boonen, Niki Terpstra, Philippe Gilbert). Tänavusel, erilisel aastal toimub Paris-Roubaix juba varsti – 25. oktoobril. Vaadake kindlasti seda sõitu live’s – see on megahuvitav alati ja kunagi ei pea pettuma!

 #sworksroubaix #saganedition

Specialized S-Works Roubaix – Sagan Collection täielik spec.