fbpx
RattapoodTehnika

Üle antud: S-Works Tarmac SL7 – Sagan Collection

Soovime (väga) kiireid kilomeetreid!

Reedel, 3. septembri õhtupoolikul andsime üle sõna otseses mõttes väga märkimisväärse ratta: S-Works Tarmac SL7 Sagan (limited) Edition. Tegemist on ühega 300-st rattast, mis worldwide toodetakse ning Skandinaaviasse jõudis neid 3 tk suurustes 52, 54 ja 56. See siin on 56-suuruses eksemplar. 

Ratta värv on Decon Green/Yellow, mis siseruumides paistab rohkem rohelisena, päikesevalguses kollasemana. Raamil on märge kolmest maailmameistritiitlist Richmondis 2015, Dohas 2016 ja Bergenis 2017 aastal – saavutus, mida peale Peter Sagani pole keegi ajaloos korda saata suutnud. Lisaks kiri “Why So Serious?” Kes on Peter Sagani raamatut lugenud, teavad, mida Peter sellega öelda on tahtnud. 

Lisaks custom musta värvi S-Works Cotton rehvid (tavapäraselt kollase äärega), custom lenksupael ning custom Sagan Edition S-Works Romin sadul ning uued Roval Rapide CLX tipp-jooksud. Ülekande eest hooliseb Shimano Dura Ace Di2 ülekannetega 52/36 ja 11/30. Rattal on ka Specialized’i / Shimano powermeeter (kahepoolne) ja CeramicSpeed’i laagrid ja litrid. 

Uut Tarmac SL7’t aitasid välja töötada Boels-Dolmans’i, Deceuninck-Quick-Step’i, and Bora-hansgrohe profiratturid ning tulemus, aga seekord väga erilises kuues, on Teie ees. 

 #sworkstarmacsl7 #saganedition

Specialized S-Works Tarmac SL7 Sagan Collection täielik spec.